• Organizator akcji:

Stowarzyszenie Traugutt.org

 

  • Placówki uczestniczące w 4. edycji akcji „Nie jest kolorowo” 2018:
  1. Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Kwidzynie
  2. Szkoła Podstawowa im. A. Grubby w Otłowcu
  3. Zespół Szkół nr 1 im. Rotmistrza W. Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej
  4. Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowym Stawie
  5. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku
  6. Zespół Wczesnej Edukacji nr 1 w Gdyni
  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Brzechwy w Borkowie
  8. Szkoła Podstawowa nr 50 im. E. Plater w Gdańsku
  9. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Rogowie Sobóckim
  10. Gminna Biblioteka Publiczna im. St. Żeromskiego w Choczewie
  11. Żłobek Gminny Promyczek w Lini
  12. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Suchym Dębie
  13. Szkoła Podstawowa nr 61 im. J. Wybickiego w Gdańsku
  14. Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali w Wielu
  15. Zespół Szkół im. S. Staszica w Małkini Górnej
  16. Gminna Biblioteka Publiczna w Krokowej
  17. III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
  18. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gdyni Szkoła Podstawowa nr 37
  19. Gminne Przedszkole w Zblewie
  20. Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich
  21. Szkoła Podstawowa nr 9 im. J. Wybickiego w Wejherowie
  22. Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie
  23. Szkoła Podstawowa im. L. Teligi w Lini
  24. Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Gdańsku
  25. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łęczycach
  26. Przedszkole Publiczne w Wielu
  27. Publiczne Przedszkole „Czwóreczka” w Pruszczu Gdańskim
  28. Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach
  29. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie
  30. Szkoła Podstawowa im. Z. Bukowskiego w Czerniewie
  31. Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Matejki w Pruszczu Gdańskim
  32. Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. J. Hallera w Gdańsku
  33. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie
  34. Szkoła Podstawowa im. W. Rogali w Karsinie
  35. Przedszkole im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich
  36. Szkoła Podstawowa w Bojanie
  37. Szkoła Podstawowa w Świątnikach
  38. Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
  39. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Sobowidzu
  40. Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. W. Andersa w Gdańsku
  41. Miejskie Przedszkole nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim
  42. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie
  43. Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach
  44. Szkoła Podstawowa w Pszczółkach
  45. Szkoła Podstawowa im. dra A. Majkowskiego w Nowej Karczmie
  46. Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Giemlicach
  47. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach
  48. Niepubliczny Zespół Słonecznych Okienek Przedszkolnych w Cedrach Wielkich
  49. Niepubliczny Zespół Słonecznych Okienek Przedszkolnych Oddział w Trutnowach
  50. Przedszkole Samorządowe nr 2 w Cedrach Małych
  51. Przedszkole Samorządowe - Oddział w Koszwałach
  52. Przedszkole Samorządowe - Oddział w Trutnowach
  53. Gminna Biblioteka Publiczna w Krokowej - Oddział Wierzchucino
  54. Gminna Biblioteka Publiczna w Krokowej - Oddział Żarnowiec
  55. Szkoła Podstawowa nr 65 im A. Liczmańskiego w Gdańsku
  56. Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie
  57. Szkoła Podstawowa im. Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu
  58. Publiczne Przedszkole w Karsinie
  59. Przedszkole w Choczewie
  60. Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO w Lęborku