• Placówki z województwa pomorskiego
    uczestniczące w akcji „Nie jest kolorowo” - edycja 2017:
  1. Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie
  3. Przedszkole Niepubliczne Czwóreczka w Pruszczu Gdańskim
  4. Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowym Stawie
  5. Gminne Przedszkole w Zblewie
  6. Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
  7. Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Drzeżdżona w Redzie
  8. Szkoła Podstawowa im. Z. Bukowskiego w Czerniewie
  9. Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach
  10. Gminna Biblioteka Publiczna im. St. Żeromskiego w Choczewie
  11. Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
  12. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku
  13. Gminna Biblioteka Publiczna w Krokowej
  14. Gminna Biblioteka Publiczna - Filia w Wierzchucinie
  15. Gminna Biblioteka Publiczna - Filia w Żarnowcu
  16. Przedszkole Gminne Pszczółka Maja w Pszczółkach
  17. Niepubliczne Przedszkole Nad Rzeczką w Pruszczu Gdańskim
  18. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sobowidzu
  19. Zespół Szkół w Łęczycach
  20. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku
  21. Szkoła Podstawowa nr 20 im. 2 Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni
  22. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach
  23. Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku
  24. Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku
  25. Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Wandowie
  26. Zespół Szkół nr 2 w Pruszczu Gdańskim
  27. Oddziały Przedszkolne przy Zespole Szkół nr 2 w Pruszczu Gdańskim
  28. Szkoła Podstawowa nr 83 w Gdańsku
  29. Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie
  30. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach
  31. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Słowackiego w Starogardzie Gd.
  32. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gdyni
  33. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Borkowie
  34. Zespół Szkół Publicznych w Borzechowie
  35. Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Gdańsku
  36. Zespół Szkół w Suchym Dębie
  37. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku
  38. Zespół Szkół w Bojanie
  39. Koło Naukowe Bezpieczeństwa Morskiego przy AMW w Gdyni
  40. Zespół Szkół w Somoninie
  41. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 w Gdańsku
  42. Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku
  43. Szkoła Podstawowa w Łebuni
  44. Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie
  45. Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
  46. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. M. Konopnickiej w Pruszczu Gd.
  47. Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta w Wojanowie
  48. Szkoła Podstawowa nr 65 im. A. Liczmańskiego w Gdańsku
  49. Zespół Szkół w Łęgowie
  50. Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku
  51. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach
  52. Zespół Szkół w Cewicach
  53. Zespół Szkół i Przedszkola w Miłoradzu
  54. Gimnazjum w Trąbkach Wielkich