Podziękowania

Podziękowania

wpis w: Bez kategorii | 0

Wakacje! Zasłużone wakacje dla naszych uczniów! Szczególnie mocno pozdrawiamy te placówki, które odpowiedziały nasz nasz apel i włączyły się do akcji „Nie jest kolorowo”. Niektórzy mają już wolne, a my od jutra zaczynamy segregować, liczyć, pakować przybory szkolne dla naszych Rodaków na Wileńszczyźnie.
Oto pełna lista szkół, przedszkoli oraz innych placówek edukacyjnych, które wzięły udział w projekcie. Jeszcze raz dziękujemy! Udanego wypoczynku!

1. Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kaszubskiej Brygady WOP w Gdańsku
2. Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku
3. Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku
4. Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku
5. Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
6. III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
7. Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów w Gdyni
8. Szkoła Podstawowa nr 40 im. Karola Borchardta w Gdyni
9. Szkoła Podstawowa nr 20 im. 2 Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni
10. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku
11. Zespół Szkół nr 3 w Sopocie
12. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Mikołaja Kopernika w Miastku
13. Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach
14. Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie
15. Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Przechlewie
16. Zespół Szkół w Przechlewie
17. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie
18. Przedszkole Niepubliczne Horyzoncik w Borkowie
19. Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie
20. Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gdańskim
21. Przedszkole Słoneczna Kraina w Łęgowie
22. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach
23. Przedszkole Gminne Pszczółka Maja w Pszczółkach
24. Zespół Szkół nr 2 w Pruszczu Gdańskim
25. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu Gdańskim
26. Zespół Szkół nr 4 im. Ignacego Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim
27. Zespół Szkół nr 4 im. Ignacego Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim (filia)
28. Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Pruszczu Gdańskim
29. Niepubliczne Przedszkole Nad Rzeczką w Pruszczu Gdańskim
30. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim
31. Przedszkole Niepubliczne im. Janusza Korczaka w Pruszczu Gdańskim
32. Bawialnia Kic Kic w Pruszczu Gdańskim
33. Publiczne Gimnazjum im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Przejazdowie
34. Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w Rokitnicy
35. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sobowidzu
36. Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich
37. Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich
38. Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
39. Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny Inki w Wiślinie
40. Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Wojanowie
41. Szkoła Podstawowa w Egiertowie
42. Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Somoninie
43. Zespół Szkół w Gardei
44. Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
45. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie
46. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Gębika w Kwidzynie
47. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach
48. Szkoła Podstawowa im. Augusta Fieldorfa ps. Nil w Rakowcu
49. Zespół Szkół w Cewicach
50. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku
51. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku
52. Zespół Szkół i Przedszkola w Miłoradzu
53. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie
54. Gminna Biblioteka w Krokowej
55. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we Władysławowie
56. Szkoła Podstawowa im. Witolda Dzięgielewskiego w Zaleskich
57. Zespół Szkół Publicznych im. Ojca Flawiana Słomińskiego w Borzechowie
58. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skarszewach
59. Zespół Szkół Publicznych w Suminie
60. Gminne Przedszkole w Zblewie
61. Szkoła Podstawowa im. Feliksa Łoyki w Szropach
62. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi
63. Szkoła Podstawowa w Bojanie
64. Zespół Szkół im. Unii Europejskiej w Choczewie
65. Gminna Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Choczewie
66. Samorządowy Zespół Szkół w Gniewinie
67. Zespół Szkół w Łęczycach
68. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie