Przedstawiamy listę szkół zaangażowanych w 5. edycję zbiórki przyborów szkolnych, która odbywa się w dniach 14 – 31 października 2019 roku.

Jeżeli chcesz, aby Twoja szkoła dołączyła do kolejnej edycji akcji „Nie jest kolorowo” prosimy o zapoznanie się z zakładką [Jak zaangażować szkołę?] – tam znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Jeśli w Twojej miejscowości nie ma punktu zbiórki ogólnej – możesz wspomóc akcję jako lokalny koordynator – zapraszamy do działu [Jak zostać koordynatorem?]. Ściągnij i wydrukuj deklarację oraz plakat [Ściągnij pliki].


herb_gdansk

Szkoła Podstawowa nr 20 im. kmdra ppor. Jana Grudzińskiego
ul. Wczasy 3, 80-509 Gdańsk
koordynatorki:
p. Katarzyna Włodarczyk i p. Marta Buła / kumonia@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego
ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk
koordynatorka:
p. Agata Trzcińska –  Łukasiak / agathatrzcinska@gmail.com

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego
ul. Śluza 6, 80-770 Gdańsk
koordynatorka:
p. Anna Marchlewska / aniasejny@wp.pl

 

czekamy na zgłoszenia

 

herb_gdynia

Szkoła Podstawowa nr 45
ul. Wiczlińska 33, 81-578 Gdynia
koordynatorka:
p. Angelika Daniluk / angelika.daniluk@yahoo.com

czekamy na zgłoszenia

 

herb_slupsk

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_sopot

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_bytowski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_chojnicki

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_czluchowski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_gdanski

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Borkowie
ul. Akacjowa 2, 80-180 Borkowo
koordynatorka:
p. Anna Kleina / annakleina@o2.pl

Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie
Czerniewo 9, 83-042 Ełganowo
koordynatorka:
p. Elżbieta Jasiak / elajasiak@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach
Wocławy 13, 83-020 Cedry Wielkie
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski

Niepubliczny Zespół Słonecznych Okienek Przedszkolnych w Gminie Cedry Wielkie
ul. Osadników Wojskowych 41, 83-020 Cedry Wielkie
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski

Niepubliczny Zespół Słonecznych Okienek Przedszkolnych Oddział w Trutnowach
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski

Przedszkole Samorządowe nr 2 w Cedrach Małych
ul. Wiślana 11/4, Cedry Małe
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski

Przedszkole Samorządowe – Oddział w Koszwałach
ul. Lipowa 15, Koszwały
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski

Przedszkole Samorządowe – Oddział w Trutnowach
ul. Św. Piotra i Pawła 3, Trutnowy
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
ul. Parkowa 13, 83-034 Trąbki Wielkie
koordynatorka:
p. Angelika Dąbek / angelika-dabek@wp.pl

Publiczne Przedszkole „Czwóreczka” w Pruszczu Gdańskim
ul. J. Kasprowicza 25, 83-000 Pruszcz Gdański
koordynatorki:
p. Iwona Sinkiewicz i p. Teresa Stolarska / sinkiewicziwonka@gmail.com i t.stawicka@op.pl

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sobowidzu
ul. Kościuszki 18, 83-033 Sobowidz
koordynator:
p. Paweł Narożnik / pawel.naroznik81@gmail.com

Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku
ul. B. Gregorkiewicza 11, Bielkówko
koordynatorka:
p. Klaudia Górka / klaudia.codear80@gmail.com

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu Gdańskim
ul. J. Matejki 1, 83-000 Pruszcz Gdański
koordynatorka:
p. Agnieszka Wiśniewska / agawi@op.pl

Stowarzyszenie Traugutt.org
ul. Grunwaldzka 60
tel. +48 501 51 1863
e-mail: poczta@traugutt.org
po wcześniejszym kontakcie tel lub e-mail

Hotel Chopin
ul. F. Chopina 28, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 683 53 14
e-mail: recepcja@hotelchopin.gda.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Cedrach Wielkich
ul. Osadników Wojskowych 41, 83-020 Cedry Wielkie
pon-pt: 8.00 – 16.00 (środa – dzień wewnętrzny)
e-mail: gbpcedry@op.pl / tel. 58 683-66-35

 

herb_kartuski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_koscierski

Szkoła Podstawowa w Osowie
ul. Wielewska 23, 83-440 Osowo
koordynatorka:
p. Justyna Gwizdała / sposowo@gmail.com

Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali w Wielu
ul. W. Rogali 7, 83-441 Wiele
koordynatorka:
p. Elżbieta Trzcińska / elatrzcinska811@gmail.com

Publiczne Przedszkole w Wielu
ul. Kościerska 5, 83-441 Wiele
koordynatorka:
p. Anna Sumionka / przedszkolewiele@pocztaszkolna.pl

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Rogali w Karsinie
ul Długa 167, 83-440 Karsin
koordynatorka:
p. Elżbieta Łosinska / elalosinska@wp.pl

czekamy na zgłoszenia

herb_kwidzynski

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Wandowie
Wandowo 60, 82-520 Gardeja
koordynatorka:
p. Eliza Mendrzycka / elizuniam@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie
ul. Warszawska 13, 82-500 Kwidzyn
koordynatorka:
p. Anna Orlicka / aorlicka1@gmail.com

czekamy na zgłoszenia

 

herb_leborski

 

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku
ul. Kościuszki 14, 84-300 Lębork
koordynatorka:
p. Katarzyna Tarnowska / katetar79@gmail.com

 

czekamy na zgłoszenia

 

herb_malborski

ZSP i SP im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Nowym Stawie
ul. Gdańska 53, 82-230 Nowy Staw
koordynatorka:
p. Ewa Czerniewska / ewa.czerniewska@zspnowystaw.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_nowodworski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_pucki

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_slupski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_starogardzki

Gminne Przedszkole w Zblewie
ul. Główna 14, 83-210 Zblewo
koordynatorka:
p. Joanna Wesołowska / j.wesolowska0@o2.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_sztumski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_tczewski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_wejherowski

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie
Osiedle Kaszubskie, 84-200 Wejherowo
koordynatorka:
p. Katarzyna Karczewska / katarzyna.karczewska@sp11.pl

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Rumi
ul. Sabata 12, 84-230 Rumia
koordynatorka:
p. Anita Klein / anita_100@wp.pl

Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
ul. Sobieskiego 279, 84 200 Wejherowo
koordynatorka:
p. Anita Klein / anita_100@wp.pl

Szkoła Podstawowa im.Leonida Teligi w Lini
ul. Szkolna 1, 84-223 Linia
koordynatorka:
p. Nikoleta Gesek / nikolastrzelczyk@wp.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęczycach
ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce
koordynatorka:
p. Sylwia Formela / sylwiafor@o2.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Choczewie
J. Kusocińskiego 5, 84-210 Choczewo
koordynatorka:
p. Ewa Wójcik-Spera / biblioteka@choczewo.com.pl


woj-malopolskie.jpg

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka w Gronkowie
Gronków 210, 34-400 Nowy Targ
koordynatorka:
p. Dominika Lach / dominikalach.nt@gmail.com

czekamy na zgłoszenia


herb-woj.mazowieckie.png

Zespół Szkół nr 1 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej
ul. Rubinkowskiego 8, Ostrów Mazowiecka
koordynatorka:
p. Anna Zbień-Kiełbik / mamanamaxa@gmail.com

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej
ul. Nurska 150, 07-320 Małkinia Górna
koordynatorka:
p. Dorota Chruściel / dodka878@wp.pl

czekamy na zgłoszenia