Przedstawiamy listę szkół zaangażowanych w 5. edycję zbiórki przyborów szkolnych. Zbiórka w roku szkolnym 2020/2021 planowana jest na listopad 2020.

Jeżeli chcesz, aby Twoja szkoła dołączyła do kolejnej edycji akcji „Nie jest kolorowo” prosimy o zapoznanie się z zakładką [Jak zaangażować szkołę?] – tam znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Jeśli w Twojej miejscowości nie ma punktu zbiórki ogólnej – możesz wspomóc akcję jako lokalny koordynator – zapraszamy do działu [Jak zostać koordynatorem?]. Ściągnij i wydrukuj deklarację oraz plakat [Ściągnij pliki].


herb_gdansk

Szkoła Podstawowa nr 20 im. kmdra ppor. Jana Grudzińskiego
ul. Wczasy 3, 80-509 Gdańsk
koordynatorki:
p. Katarzyna Włodarczyk i p. Marta Buła / kumonia@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego
ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk
koordynatorka:
p. Agata Trzcińska –  Łukasiak / agathatrzcinska@gmail.com

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego
ul. Śluza 6, 80-770 Gdańsk
koordynatorka:
p. Anna Marchlewska / aniasejny@wp.pl

Szkoła Podstawowa nr 59 im. 1 Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka
ul. Modra 2, 80-736 Gdańsk
koordynatorka:
p. Paulina Grudzień / paulis81@wp.pl

Szkoła Podstawowa nr 21 im. kpt. ż. w. Karola Olgierda Borchardta
ul. Na Stoku 43, 80-811 Gdańsk
koordynatorka:
p. Joanna Wójciak / xpjoanna@wp.pl

Szkoła Podstawowa nr 50
ul. Grobla IV 8, 80-837 Gdańsk
koordynatorka:
s. Bolesława-Krystyna Kantor / sboleslawa.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego
ul.Poli Gojawiczyńskiej 10, 80-286 Gdańsk
koordynatorka:
p. Aleksandra Posmyk / alexandrap25@o2.pl

Zespół Szkół Kreowania Wizerunku
ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 35, 80-364 Gdańsk
koordynatorka:
p. Renata Jadach / georeno@wp.pl

 

czekamy na zgłoszenia

 

herb_gdynia

Szkoła Podstawowa nr 45
ul. Wiczlińska 33, 81-578 Gdynia
koordynatorka:
p. Angelika Daniluk / angelika.daniluk@yahoo.com

III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
ul. K. Tetmajera 22, 81-406 Gdynia
koordynator:
p. Dariusz Piasek / dariuszpiasek@wp.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_slupsk

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_sopot

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_bytowski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_chojnicki

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_czluchowski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_gdanski

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Borkowie
ul. Akacjowa 2, 80-180 Borkowo
koordynatorka:
p. Anna Kleina / annakleina@o2.pl

Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie
Czerniewo 9, 83-042 Ełganowo
koordynatorka:
p. Elżbieta Jasiak / elajasiak@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziem Polskich w Wocławach
Wocławy 13, 83-020 Cedry Wielkie
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski / ark-cis@wp.pl

Niepubliczny Zespół Słonecznych Okienek Przedszkolnych w Gminie Cedry Wielkie
ul. Osadników Wojskowych 41, 83-020 Cedry Wielkie
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski / ark-cis@wp.pl

Niepubliczny Zespół Słonecznych Okienek Przedszkolnych Oddział w Trutnowach
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski / ark-cis@wp.pl

Przedszkole Samorządowe nr 2 w Cedrach Małych
ul. Wiślana 11/4, Cedry Małe
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski / ark-cis@wp.pl

Przedszkole Samorządowe – Oddział w Koszwałach
ul. Lipowa 15, Koszwały
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski / ark-cis@wp.pl

Przedszkole Samorządowe – Oddział w Trutnowach
ul. Św. Piotra i Pawła 3, Trutnowy
koordynator:
p. Arkadiusz Ciszewski / ark-cis@wp.pl

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
ul. Parkowa 13, 83-034 Trąbki Wielkie
koordynatorka:
p. Angelika Dąbek / angelika-dabek@wp.pl

Publiczne Przedszkole „Czwóreczka” w Pruszczu Gdańskim
ul. J. Kasprowicza 25, 83-000 Pruszcz Gdański
koordynatorki:
p. Iwona Sinkiewicz / sinkiewicziwonka@gmail.com i
p. Teresa Stolarska / t.stawicka@op.pl

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sobowidzu
ul. Kościuszki 18, 83-033 Sobowidz
koordynator:
p. Paweł Narożnik / pawel.naroznik81@gmail.com

Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku
ul. B. Gregorkiewicza 11, Bielkówko
koordynatorka:
p. Klaudia Górka / klaudia.codear80@gmail.com

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu Gdańskim
ul. J. Matejki 1, 83-000 Pruszcz Gdański
koordynatorka:
p. Agnieszka Wiśniewska / agawi@op.pl

Przedszkole Gminne „Pszczółka Maja” w Pszczółkach
ul. Szkolna 4, 83-032 Pszczółki
koordynatorki:
p. Wiesława Danielczyk / danielczykwieslawa@gmail.com
p. Marika Reglińska / marikafriszkemut@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Kowalach
ul. Apollina 7, 80-180 Kowale
koordynatorka:
p. Grażyna Złotowska / grazka.z@wp.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim
ul. Niemcewicza 1, 83-000 Pruszcz Gdański
koordynatorka:
p. Anna Gulczyńska-Wróbel / agwro@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa w Różynach
ul. Kościelna 2, 83-031 Łęgowo
koordynatorka:
p. Małgorzata Szymikowska / malgosia_michalska@wp.pl

Przedszkole Publiczne „Słoneczna Kraina Łęgowo” w Łęgowie
ul. Nowa 7, 83-031 Łęgowo
koordynatorka:
p. Monika Ostapiuk / monika@modus-gd.pl

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Wojanowie
ul. Parkowa 4, 83-000 Pruszcz Gdański
koordynatorka:
p. Małgorzata Faliszek / gosspr@o2.pl

Szkoła Podstawowa w Skowarczu
ul. Gdańska 9, 83-032 Skowarcz
koordynatorka:
p. Joanna Gołąbek / asia.wiecka@wp.pl

Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Wiślinie
ul. Mostowa 5, 83-021 Wiślina
koordynatorka:
p. Anna Chojnacka / chojnacka85@wp.pl

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi  Gdańskiej w Pszczółkach
ul. Szkolna 26, 83-032 Pszczółki
koordynatorzy:
p. Violetta Ludwiczak / szkolapszczolki@wp.pl
p. Marcin Orzeł / gegroza@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja w Rusocinie
ul. M. Rataja 12, 83-031 Rusocin
koordynator:
p. Krystian Pleśnierowicz / krystian.plesnierowicz@gmail.com

Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim
ul. Kasprowicza 16, 83-000 Pruszcz Gdański
koordynatorka:
p. Katarzyna Chorobińska / kasia_chorobinska@wp.pl

Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich
ul. Sportowa 19, 83-034 Trąbki Wielkie
koordynatorka:
p. Wiesława Kowalska

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia ’70 w Łęgowie
ul. Szkolna 9, 83-031 Łęgowo
koordynator:
p. Łukasz Sulewski

 

Stowarzyszenie Traugutt.org
ul. Grunwaldzka 60
tel. +48 501 51 1863
e-mail: poczta@traugutt.org
po wcześniejszym kontakcie tel lub e-mail

Hotel Chopin
ul. F. Chopina 28, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 683 53 14
e-mail: recepcja@hotelchopin.gda.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Cedrach Wielkich
ul. Osadników Wojskowych 41, 83-020 Cedry Wielkie
pon-pt: 8.00 – 16.00 (środa – dzień wewnętrzny)
e-mail: gbpcedry@op.pl / tel. 58 683-66-35

OSP Cedry Wielkie
ul. Osadników Wojskowych 8, 83-020 Cedry Wielkie
informacje kontaktowe: tel. 535 001 461, e-mail: kontakt@ospcedrywielkie.pl

 

herb_kartuski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_koscierski

Szkoła Podstawowa w Osowie
ul. Wielewska 23, 83-440 Osowo
koordynatorka:
p. Justyna Gwizdała / sposowo@gmail.com

Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali w Wielu
ul. W. Rogali 7, 83-441 Wiele
koordynatorka:
p. Elżbieta Trzcińska / elatrzcinska811@gmail.com

Publiczne Przedszkole w Wielu
ul. Kościerska 5, 83-441 Wiele
koordynatorka:
p. Anna Sumionka / przedszkolewiele@pocztaszkolna.pl

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Rogali w Karsinie
ul Długa 167, 83-440 Karsin
koordynatorka:
p. Elżbieta Łosinska / elalosinska@wp.pl

czekamy na zgłoszenia

herb_kwidzynski

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Wandowie
Wandowo 60, 82-520 Gardeja
koordynatorka:
p. Eliza Mendrzycka / elizuniam@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie
ul. Warszawska 13, 82-500 Kwidzyn
koordynatorka:
p. Anna Orlicka / aorlicka1@gmail.com

czekamy na zgłoszenia

 

herb_leborski

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku
ul. Kościuszki 14, 84-300 Lębork
koordynatorka:
p. Katarzyna Tarnowska / katetar79@gmail.com

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Karola Wojtyły w Lęborku
ul. Marcinkowskiego 1, 84-300 Lębork
koordynatorka:
p. Martyna Kamińska / martyna_k6@wp.pl

Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach
Leśnice 18a, 84-300 Leśnice
koordynatorka:
p. Iwona Reszke / iwonachrobot24@o2.pl

Zespół Szkół Mechaniczno – Informatycznych im prof. Henryka Mierzejewskiego w Lęborku
ul. Marcinkowskiego 1, 84-310 Lębork
koordynatorka:
p. Beata Hrycyk / beata.hrycyk@wp.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_malborski

ZSP i SP im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Nowym Stawie
ul. Gdańska 53, 82-230 Nowy Staw
koordynatorka:
p. Ewa Czerniewska / ewa.czerniewska@zspnowystaw.pl

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kończewicach
Kończewice 8, 82-213 Miłoradz
koordynator:
p. Andrzej Fijas / andrzejfijas@wp.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_nowodworski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_pucki

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_slupski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_starogardzki

Gminne Przedszkole w Zblewie
ul. Główna 14, 83-210 Zblewo
koordynatorka:
p. Joanna Wesołowska / j.wesolowska0@o2.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_sztumski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_tczewski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_wejherowski

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie
Osiedle Kaszubskie 27, 84-200 Wejherowo
koordynatorka:
p. Katarzyna Karczewska / katarzyna.karczewska@sp11.pl

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Rumi
ul. Sabata 12, 84-230 Rumia
koordynatorka:
p. Anita Klein / anita_100@wp.pl

Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
ul. Sobieskiego 279, 84 200 Wejherowo
koordynatorka:
p. Anita Klein / anita_100@wp.pl

Szkoła Podstawowa im.Leonida Teligi w Lini
ul. Szkolna 1, 84-223 Linia
koordynatorka:
p. Nikoleta Gesek / nikolastrzelczyk@wp.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęczycach
ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce
koordynatorka:
p. Sylwia Formela / sylwiafor@o2.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wejherowie
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo
koordynatorki:
p. Magdalena Czachor / m.grochowska64@wp.pl
p. Oriana Miotk / nana02021991@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Bojanie
ul. J. Wybickiego 38, 84-207 Bojano
koordynatorka:
p. Danuta Mostrąg / dankam_72@o2.pl

Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie
ul. Szkolna 2, 84 – 210 Choczewo
koordynatorka:
p. Katarzyna Kwiatkowska / kwiatkowskasasino@gmail.com

Gminny Żłobek Promyczek w Lini
ul. Kaszubska 15, 84-223 Linia
koordynatorka:
p. Julita Gojtowska / julitagiowska@wp.pl

Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie
Osiedle 1000-lecia 15, 84-200 Wejherowo
koordynatorka:
p. Emilia Nawrocka-Elas / emila.na@wp.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Choczewie
J. Kusocińskiego 5, 84-210 Choczewo
koordynatorka:
p. Ewa Wójcik-Spera / biblioteka@choczewo.com.pl


woj-malopolskie.jpg

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka w Gronkowie
Gronków 210, 34-400 Nowy Targ
koordynatorka:
p. Dominika Lach / dominikalach.nt@gmail.com

czekamy na zgłoszenia


herb-woj.mazowieckie.png

Zespół Szkół nr 1 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej
ul. Rubinkowskiego 8, Ostrów Mazowiecka
koordynatorka:
p. Anna Zbień-Kiełbik / mamanamaxa@gmail.com

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej
ul. Nurska 150, 07-320 Małkinia Górna
koordynatorka:
p. Dorota Chruściel / dodka878@wp.pl

czekamy na zgłoszenia