Przedstawiamy pełną listę szkół zaangażowanych w zbiórkę przyborów szkolnych wraz ze szczegółowymi danymi kontaktowymi do koordynatorów oraz lokalizacje punktów, do których można przekazywać zebrane artykuły dla uczniów polskich placówek na Wschodzie. Akcja trwa w wszystkich miejscach pomiędzy 8 a 21 maja 2017 roku.

Jeżeli chcesz aby Twoja szkoła dołączyła do akcji „Nie jest kolorowo” prosimy zapoznać się z zakładką [Jak zaangażować szkołę?] – tam otrzymacie wszystkie niezbędne informacje. Jeśli w Twojej miejscowości nie ma punktu zbiórki ogólnej – możesz wspomóc akcję jako lokalny koordynator – zapraszamy do działu [Jak zostać koordynatorem?].


herb_gdansk

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku
ul. Sienna 26, Gdańsk
koordynator:
p. Agata Trzcińska / agathatrzcinska@gmail.com

 

Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku
ul. Aksamitna 8, Gdańsk
koordynator:
p. Joanna Kardasz / joannakard@wp.pl

 

Szkoła Podstawowa nr 83 w Gdańsku
ul. Stokłosy 1, Gdańsk
koordynator:
p. Karolina Ryżowicz / szkolap83@wp.pl

 

Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Gdańsku
ul. Opacka 5, Gdańsk
koordynator:
s. Elżbieta Cyra / s.elzbietac@interia.pl

 

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 w Gdańsku
ul. Burzyńskiego 10, Gdańsk
koordynator:
p. Katarzyna Potulska / kpotulska@tlen.pl

 

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku
ul. Grobla IV nr 8, Gdańsk
koordynator:
p. Ewelina Szymańska / e.szym06@gmail.com

 

Szkoła Podstawowa nr 65 im. A. Liczmańskiego w Gdańsku
ul. Śluza 6, Gdańsk
koordynator:
p. Przemysław Giedrys / przemyslawgiedrys@gmail.com

 

herb_gdynia

Szkoła Podstawowa nr 20 im. 2 Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni
ul. Starodworcowa 36, Gdynia
koordynator:
p. Monika Płaneta-Fijołek / m.planeta-fijolek@sp20gdynia.pl

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gdyni
ul. Legionów 27, Gdynia
koordynator:
p. Dariusz Piasek / dariuszpiasek@wp.pl

 

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Morskiego przy AMW w Gdyni
ul. Śmidowicza 69, Gdynia
koordynator:
p. Paulina Hrynaszkiewicz-Ołów / p.hryn.olow@gmail.com

czekamy na zgłoszenia

 

herb_slupsk

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku
ul. Kulczyńskiego 1a, Słupsk
koordynator:
p. Marta Krywuć / marta.krywuc@op.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_sopot

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_bytowski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_chojnicki

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_czluchowski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_gdanski

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
ul. Parkowa 13, Trąbki Wielkie
koordynator:
p. Angelika Dąbek / angelika-dabek@wp.pl

 

Przedszkole Niepubliczne Czwóreczka w Pruszczu Gdańskim
ul. Kasprowicza 25, Pruszcz Gdański
koordynator:
p. Dorota Bednarz / przedszkole@przedszkoleczworeczka.pl

 

Szkoła Podstawowa im. Z. Bukowskiego w Czerniewie
Czerniewo 9
koordynator:
p. Elżbieta Jasiak / elajasiak@poczta.onet.pl

 

Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach
ul. Pomorska 25, Pszczółki
koordynator:
p. Marcin Orzeł / gegroza@poczta.onet.pl

 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
ul. Kasprowicza 16, Pruszcz Gdański
koordynator:
p. Emilia Jendrzejewska / emiliajendrzejewska@op.pl

 

Przedszkole Gminne Pszczółka Maja w Pszczółkach
ul. Szkolna 6, Pszczólki
koordynator:
p. Wiesława Danielczyk / danielczykwieslawa@gmail.com

 

Niepubliczne Przedszkole Nad Rzeczką w Pruszczu Gdańskim
ul. Podkomorzego 20, Pruszcz Gdański
koordynator:
p. Magdalena Senger / magdasenger@wp.pl

 

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sobowidzu
ul. T. Kościuszki 18, Sobowidz
koordynator:
p. Paweł Narożnik / pawel.naroznik81@gmail.com

 

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach
ul. Szkolna 4, Pszczółki
koordynatorzy:
p. Henryk Lica / henklica@wp.pl
p. Joanna Kotwica / joanna.kotwica@hotmail.com

 

Zespół Szkół nr 2 w Pruszczu Gdańskim
ul. Tysiąclecia 5, Pruszcz Gdański
koordynator:
p. Dariusz Wróbel / kanariss@wp.pl

 

Oddziały Przedszkolne przy ZS nr 2 w Pruszczu Gdańskim
ul. Tysiąclecia 3, Pruszcz Gdański
koordynator:
p. Kamila Dziekan / kamiladziekan85@wp.pl

 

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach
ul. Wybickiego 33, Kolbudy
koordynator:
p. Anna Moskal / anka.moskal@wp.pl

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie
ul. Akacjowa 2, Gdańsk
koordynator:
p. Anna Kleina / annakleina@o2.pl

 

Zespół Szkół w Suchym Dębie
ul. Sportowa 11, Suchy Dąb
koordynator:
p. Tomasz Jagielski / jagielski.tomasz01@gmail.com

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. M. Konopnickiej w Pruszczu Gd.
ul. Niemcewicza 1, Pruszcz Gdański
koordynator:
p. Ewelina Jońca-Perez / ewelinajonca@gmail.com

 

Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta w Wojanowie
ul. Parkowa 4, Wojanowo
koordynator:
p. Małgorzata Faliszek / gosspr@o2.pl

 

Zespół Szkół w Łęgowie
ul. Szkolna 9, Łęgowo
koordynator:
p. Łukasz Sulewski / lukasz.sulewski@op.pl

 

Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku
ul. Gregorkiewicza 11, Bielkówko
koordynator:
p. Klaudia Prawdzik / prakla@o2.pl

 

Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich
ul. Sportowa 2, Trąbki Wielkie
koordynator:
p.

 

Hotel Chopin
Pruszcz Gdański, ul. Chopina 28
czynne codziennie (całą dobę) recepcja
koordynator:
Stowarzyszenie Traugutt.org
p. Dariusz Wróbel / dariusz.wrobel@traugutt.org / 501 597 794

 

herb_kartuski

Zespół Szkół w Somoninie
ul. Osiedlowa 17, Somonino
koordynator:
p. Elżbieta Mateja / elamat7@wp.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_koscierski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

herb_kwidzynski

Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Kwidzynie
ul. Warszawska 13, Kwidzyn
koordynatorzy:
p. Anna Orlicka / an.orl@plusnet.pl
p. Karolina Bukowska / karolinabukw@wp.pl

 

Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
ul. Kwidzyńska 20, Korzeniewo
koordynator:
p. Halina Rybarczyk / halinkaryb@gmail.com

 

Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Wandowie
Wandowo 60, Gardeja
koordynator:
p. Anna Tynkiewicz-Hinz / hinzanna@wp.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_leborski

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku
ul. T. Kościuszki 14, Lębork
koordynator:
p. Kamilla Szlendak / kamillaszlendak@wp.pl

 

Szkoła Podstawowa w Łebuni
ul. Sportowa 7, Łebunia
koordynator:
p. Anna Mielewczyk / aniusia_m@wp.pl

 

Zespół Szkół w Cewicach
ul. W. Witosa 65, Cewice
koordynator:
p. Dorota Lange / dorlan1@wp.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_malborski

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Stawie
ul. Bankowa 2, Nowy Staw
koordynator:
p. Ewa Czerniewska / ewa.czerniewska@zspnowystaw.pl

 

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku
pl. Narutowicza 15, Malbork
koordynator:
p. Ewa Lemańczyk / ewalemanczyk@wp.pl

 

Zespół Szkół i Przedszkola w Miłoradzu
ul. Szkolna 1, Miłoradz
koordynator:
p. Mirela Łukawska / mirelalukawska@o2.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_nowodworski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_pucki

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mostach
ul. Szkolna 16, Mosty
koordynator:
p. Katarzyna Lubocka / katarzlub@op.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Krokowej
ul. Wejherowska 10, Krokowa
koordynator:
p. Iwona Dudzik / gbp_krokowa@interia.pl

 

Gminna Biblioteka Publiczna – Filia w Wierzchucinie
ul. Św. Rozalii 16, Wierzchucino
koordynator:
p. Iwona Dudzik / gbp_krokowa@interia.pl

 

Gminna Biblioteka Publiczna – Filia w Żarnowcu
ul. Szkolna 2, Żarnowiec
koordynator:
p. Iwona Dudzik / gbp_krokowa@interia.pl

 

herb_slupski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_starogardzki

Gminne Przedszkole w Zblewie
ul. Główna 14, Zblewo
koordynator:
p. Joanna Wesołowska / j.wesolowska0@o2.pl

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Słowackiego w Starogardzie Gd.
ul. Jana Pawła II 4, Starogard Gdański
koordynatorzy:
p. Agnieszka Cieślewicz-Kwaśniewska / agnieszka.c-k@wp.pl
p. Monika Smugała / monikasmugala@wp.pl

 

Zespół Szkół Publicznych w Borzechowie
ul. Szkolna 3A, Borzechowo
koordynator:
p. Angelika Pańcierzyńska / apancierzynska@op.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_sztumski

czekamy na zgłoszenia

czekamy na zgłoszenia

 

herb_tczewski

Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie
ul. Sambora 5a, Pelplin
koordynator:
p. Dorota Błędzka / doroble@poczta.onet.pl

czekamy na zgłoszenia

 

herb_wejherowski

Szkoła Podstawowa nr 5 imienia J. Drzeżdżona w Redzie
ul. Rekowska 36, Reda
koordynator:
p. Katarzyna Borawska / kwakiborawiaki@interia.eu

 

Zespół Szkół w Łęczycach
ul. Topolowa 1, Łęczyce
koordynator:
p. Sylwia Formela / sylwiafor@tlen.pl

 

Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie
ul. Długa 21, Rozłazino
koordynator:
p. Monika Klawikowska / monikamta2@gmail.com

 

Zespół Szkół w Bojanie
ul. J. Wybickiego 38, Koleczkowo
koordynator:
p. Danuta Mostrąg / dankam_72@o2.pl

 

Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
ul. Sobieskiego 279, Wejherowo
koordynator:
p. Anita Klein / anita_100@wp.pl

Gminna Biblioteka Publiczna im. St. Żeromskiego w Choczewie
ul. Kusocińskiego 5, Choczewo
koordynator:
p. Ewa Wójcik – Spera / wojcik_ewa1@o2.pl